Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

GET UP– lyčių lygybės mokymai siekiant įveikti nesąžiningos diskriminacijos praktiką švietimo ir darbo rinkoje

 

Projektas „GET UP– lyčių lygybės mokymai siekiant įveikti nesąžiningos diskriminacijos praktiką švietimo ir darbo rinkoje"

 

Lygybė yra viena iš penkių vertybių, kuriomis grindžiama Europos sąjunga. Moterų ir vyrų nelygybė pažeidžia pagrindines visuomenės teises. Tai taip pat daro didelę įtaką ekonomikai ir lemia nepakankamą talentų panaudojimą. Viena vertus, lyčių vaidmenys ir toliau daro įtaką svarbiausiems individualiems sprendimams: švietimui, karjeros galimybėms, darbo organizavimui, šeimos ir vaisingumo klausimams. Šie sprendimai savo ruožtu daro įtaką ekonomikai ir visuomenei. Kita vertus, daugelis įgūdžių, kuriuos siūlo monokultūrinės mokymo programos, galbūt nėra susiję su lyčių aspektais.

 

Todėl laikas susitvarkyti su pagrindiniais su lytimi susijusiais moterų dalyvavimo darbo rinkoje iššūkiais, taip pat sektorių ir vertikalios segregacijos problemomis, šeimos požiūriu palankios politikos trūkumu ir lyčių stereotipais. Projekto partneriai yra įsitikinę, kad vienas iš būdų šias problemas išspręsti yra sustiprinti švietimo ir karjeros pasirinkimo ir žmonių, kurie gali orientuoti ir remti tokius pereinamojo laikotarpio etapus, vaidmenį. Dėl to "GET UP" sutelkia pastangas gerinti pagrindinių  "pereinamojo laikotarpio" veikėjų gebėjimus. Be to, siekia integruoti žmogiškųjų išteklių vadybininkų ir darbdavių įgūdžius ir kompetencijas, kad būtų skatinama ir užtikrinama lyčių lygybė darbo vietoje.

 

Daugiau apie projektą anglų kalba:

http://www.getupproject.eu/

 

 


«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.