Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Marijampolės savivaldybėje prasideda teritorinės švietimo kolektyvinės sutarties svarstymai (0)

2013 Gegužės 27d.

Gegužės 10 d. LŠPS Marijampolės susivienijimas įteikė savivaldybės administracijos direktoriui M. Ražinskui teritorinės švietimo sektoriaus kolektyvinės sutarties projektą ir šalių, dalyvausiančių sutarties svarstyme, prisistatymą.

Tą pačią dieną buvo pasirašyta ir Jungtinės atstovybės sutartis su Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos švietimo darbuotojų profesine sąjunga kartu derėtis dėl kolektyvinės sutarties.

Gegužės 20 d. Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius M. Ražinskas informavo, kad profesinės sąjungos parengtas teritorinės švietimo sektoriaus kolektyvinės sutarties projektas yra perduotas susipažinti ir teisiškai įvertinti Marijampolės savivaldybės administracijos Teisės departamentui.

Pasirašyta sutartis bus taikoma visoms Marijampolės savavaldybės švietimo įstaigoms, kurių steigėjas yra Marijampolės savivaldybė. Atsižvelgus į tai, LŠPS Marijampolės susivienijimas inicijavo Sutarties projekto svarstymą visose Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančiose švietimo įstaigose. Svarstymai vyks iki rugsėjo, nes savivaldybės nuomone derybas būtų tikslingiausia pradėti po vasaros atostogų, t.y. rugsėjo mėnesį. 

Socialinių partnerių pasitarimai ir pasirengimai dėl teritorinės kolektyvinės sutarties vyksta ir kitose savivaldybėse, kur veikia LŠPS organizacija.

Marijampolės susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.