Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Seime pasirašyta konferencijos rezoliucija (0)

2013 Liepos 5d.

2013-07-04 LR Seime įvyko birželio 26 d. konferencijos "Lietuvos švietimas - šalies prioritetas ir jo identifikavimo bei įteisinimo problemos" rezoliucijos pasirašymas. Rezoliuciją pasirašė LŠĮPS pirmininkas E. Jesinas, LŠPS pirmininkas A. Jurgelevičius ir Darbo partija (leiboristai) pirmininkas V. Gapšys.

Pasirašymo procedūra vyko signataro K. Antanavičiaus salėje, dalyvaujant visai Darbo partijos frakcijai, jos pirmininkui V.Uspaskich, LR ŠMM ministrui D. Pavalkiui, LRS ŠMK komiteto pirmininkei A. Pitrėnienei. Rezoliucija buvo adresuota LRS pirmininkui V. Gedvilui, LRV premjerui A. Butkevičiui ir ŠMM ministrui D. Pavalkiui, kuris buvo įgaliotas pasirašytą rezoliuciją įteikti aukščiau minėtiems valstybės vadovams.

Susitikimo metu LŠĮPS pirmininkas E. Jesinas kreipėsi į Darbo partijos vadovybę su prašymu inicijuoti palaikymą konferencijos rezoliucijai iš kitų parlamentinių partijų ir informavo ministrą D. Pavalkį, kad, jeigu LR Vyriausybė neatsižvelgs į rezoliucijos reikalavimus, LŠĮPS ir LŠPS surengs protesto mitingą prie Vyriausybės rūmų, atkreipiant valdžios dėmesį į vis mažėjantį švietimo sistemos finansavimą bei su tuo susijusias švietimo problemas.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.