Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Tarptautinio valiutos fondo atstovės vizitas (0)

2013 Rugsėjo 24d.

Rugsėjo 19 d. LŠMPSF pirmininkė Rūta Osipavičiūtė ir LŠPS tarptautinė sekretorė Tatjana Babrauskienė susitiko su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) Europos departamento vadove Julie Kozack. TVF atstovę domino Lietuvos ekonominė situacija, užimtumas, nedarbas ir švietimo situacija.


Diskusijos metu LŠPS atstovės atkreipė TVF misijos vadovės dėmesį į skaudžias švietimo sistemos problemas: nepakankamą švietimo sistemos finansavimą ir neefektyvų ESF pinigų, skirtų švietimui, panaudojimą, taip pat į mokyklų išsaugojimo, ypač kaimo vietovėse, svarbą.

Julie Kozack sutiko, kad Lietuvai yra labai svarbu sumažinti regioninius skirtumus, atgaivinti verslą ir apskritai gyvenimą apleistuose kaimuose be to, ir švietimas čia turi labai svarbų vaidmenį.

Taip pat buvo kalbama apie pameistrystę – profesinio mokymo organizavimo formą,  kai mokymas vykdomas darbo vietoje. Kaip užtikrinti tokių mokymų kokybę?

Kas pusę metų atvykstanti TVF Europos departamento misija, vadovaujama šio departamento atstovės Julie Kozack, dirbo Lietuvoje rugsėjo 17–23 dienomis.

 TVF ekspertai vizito metu, susitikdami su valstybės vadovais, politikais, socialiniais partneriais analizavo bendrą Lietuvos makroekonominę būklę, vertino ūkio raidos tendencijas, padėtį finansų sektoriuje, biudžeto bei socialinės politikos priemonių įgyvendinimą.


TVF nare Lietuva yra nuo 1992 m. Šiuo metu TVF priklauso 188 šalys.

 

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.