Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Tarptautinė konferencija „Profesinių sąjungų vaidmuo sprendžiant mokyklos nebaigimo problemą, modernizuojant mokyklas ir mokymą” (0)

2013 Spalio 1d.

Spalio 3 - 4 dienomis Lietuvos švietimo profesinė sąjunga, padedant ETUCE (Europos švietimo profesinių sąjungų komitetas) ir remiant Europos Komisijai, organizuoja tarptautinę Pirmininkavimo Europos tarybai statusą turinčią konferenciją “Profesinių sąjungų vaidmuo sprendžiant mokyklos nebaigimo problemą, modernizuojant mokyklas ir mokymą”. Konferencijos dalyviai – socialiniai partneriai (profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų atstovai) daugiausia iš Rytų Europos, šalies švietimo politikos formuotojai (LR ŠMM, LR Seimo, Europos Komisijos ir kt. atstovai). Viso apie 70 dalyvių.

Konferencijos tikslas – aptarti, kaip vyksta socialinis dialogas švietimo sektoriuje sprendžiant mokyklos nebaigimo problemą, modernizuojant mokyklas ir mokymą. Konferencijos dalyviai aptars socialinių partnerių vaidmenį įgyvendinant Europos ir regioninę švietimo politiką, siekiant sėkmingiau kovoti su mokyklos nebaigimo problema, diskutuos apie socialinio dialogo švietimo sektoriuje svarbą ir jo įtaką Rytų Europos ekonomikos augimui.

Remiantis nacionaline patirtimi švietimo sektoriuje, įvairių šalių atstovams bus sudarytos galimybės dalyvauti keliose apskritojo stalo diskusijose:
- Kovoje su mokyklos nebaigimu - veiksmingas socialinis dialogas, siekiant sumažinti mokyklos nebaigusių asmenų skaičių.
- Mokytojų rengimo bei nuolatinio profesinio tobulinimo ir mokyklų modernizavimo įtaka sprendžiant mokyklos nebaigimo problemą.
- Iššūkis ir galimybė - socialinių partnerių vaidmuo suteikiant antrą šansą jaunimui ir suaugusiems mokytis.

Atkreipdama dėmesį į lemiamą švietimo profesinių sąjungų vaidmenį, konferencija sutelks dėmesį į įvairių švietimo sektorių problemas (ankstyvasis vaikų ugdymas, bendrasis ugdymas, profesinis ir aukštasis mokymas).

Socialiniai partneriai, politikai ir ekspertai dalysis savo patirtimi su dalyviais, kurie teiks siūlymus bei praktines rekomendacijas sprendžiant aukščiau išvardintas problemas.
Konferencijoje bus akcentuojamas švietimo socialinių partnerių vaidmuo vykdant mokyklos nebaigimo prevenciją bei sprendžiant kitus aktualius švietimo sistemos klausimus.

Konferencija vyks viešbutyje Comfort Vilniuje, Mindaugo g. 27.   

Konferencijos programa

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.