Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Šiaulių miesto savivaldybė, darbdaviai ir profsąjunga susitarė dėl trišalio bendradarbiavimo (0)

2014 Vasario 4d.

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašytas susitarimas dėl 2014 metų trišalio bendradarbiavimo tarp miesto Savivaldybės, Šiaulių miesto darbdavių asociacijos, Šiaulių Pramonės ir amatų rūmų ir dviejų profesinių sąjungų regioninių susivienijimų.

Sutartį pasirašė miesto meras Justinas Sartauskas, Šiaulių miesto trišalės tarybos pirmininkas Rimgaudas Mickus, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas, Šiaulių apskrities profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Viktoras Miškūnas ir Šiaulių profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė Rasa Jasmontienė. Pasirašymo ceremonijoje negalėjo dalyvauti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidamantas Japertas. Jis sutartį pasirašys vėliau.

Pasirašiusieji susitarė toliau tęsti Šiaulių miesto trišalės tarybos veiklą. Savivaldybė įsipareigojo teikti informaciją apie rengiamus miesto Tarybos sprendimus darbo, socialiniais ir ekonominiais klausimais. Trišalės tarybos rekomendacijas Savivaldybė perduos miesto Tarybai. Taip pat, kartą per pusmetį Savivaldybė inicijuos susitikimus su verslo atstovais ir profesinėmis sąjungomis svarbiais darbo, socialiniais ir ekonominiais klausimais, numatys priemones, skatinančias socialinį dialogą ir jas vykdys.

Darbdaviai svarstys gautą informaciją ir teiks Savivaldybei pasiūlymus, dalyvaus darbo grupių veikloje. Darbdaviai prisiėmė įsipareigojimą inicijuoti naujų darbo vietų kūrimo klausimus, organizuoti ir remti profesinį perorientavimą, savo įmonėse plačiau organizuoti viešuosius darbus, teikti pagalbą plėtojant miesto ekonomiką ir infrastruktūrą.

Profesinės sąjungos informuos bendradarbiaujančias puses apie darbuotojų socialines ir ekonomines problemas, gins darbuotojų interesus, teiks informaciją ir pasiūlymus.

Pasirašiusieji susitarimą kviečia bendradarbiauti kitas asocijuotas darbdavių, profesinių sąjungų organizacijas, miesto Tarybos frakcijas.

Po pasirašymo aptarta artimiausio Trišalės tarybos posėdžio galima darbotvarkė. Miesto meras pasiūlė svarstyti klausimą, kodėl Šiauliuose, lyginant su kitais šalies didžiaisiais miestais, yra mažiausias vidutinis darbo užmokestis. Taip pat nuspręsta svarstyti vaikų lopšelių – darželių užimtumo klausimą.

http://edem.siauliai.lt/lit/Savivaldybe-darbdaviai-ir-profsajunga-susitare-del-trisalio-bendradarbiavimo/755

Šiaulių miesto savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.