Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Švietimo profesinės sąjungos susitarė su mokyklų vadovų asociacijomis dėl tolimesnio bendradarbiavimo (0)

2014 Gegužės 14d.

Gegužės 13 d., LŠPS pirmininko Audriaus Jurgelevičiaus ir LŠĮPS pirmininko Eugenijaus Jesino iniciatyva įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Ukmergės rajono susivienijimo pirmininkas Arūnas Rimkus, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentė Ramutė Mečkauskienė ir Lietuvos progimnazijų asociacijos tarybos pirmininkas Viktoras Blinovas.

Pokalbio metu buvo aptartas dabartinio švietimo įstaigų finansavimo klausimas – mokinio krepšelio problemos ir galimas alternatyvus finansavimo modelis. Kalbėta apie mokytojų darbo sąlygas, darbo užmokestį ir saugią aplinką mokyklose, kolektyvines sutartis ir jų svarbą reglamentuojant darbuotojų ir darbdavio santykius. Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentė Ramutė Mečkauskienė pritarė, kad kolektyvinė sutartis neabejotinai yra geras dalykas, tačiau apgailestavo, kad jas pasirašę yra tik kiek daugiau nei 10 proc. Lietuvos mokyklų. Kai kurie vadovai, nemotyvuodami kodėl, atsisako tokias sutartis pasirašyti, kiti nemato kolektyvinių sutarčių naudos. Lietuvos progimnazijų asociacijos tarybos pirmininkas Viktoras Blinovas teigė, kad kolektyvinė sutartis rodo organizacijos brandumo lygį ir jos yra būtinos.

Susitikimo dalyviai sutarė bendradarbiauti, ieškant mokyklų vadovų ir mokytojų atstovų bendros pozicijos aptartais klausimais.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.