Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Memorandumui dėl švietimo finansavimo pritaria vis daugiau politikų (2)

2014 Liepos 9d.

Balandžio 16 d., Nacionalinio pedagogų forumo metu buvo priimtas memorandumas „Dėl optimalaus Lietuvos švietimo finansavimo ir dėl saugios aplinkos švietimo įstaigoje“, kurį gegužės 8 d. pasirašė Lietuvos švietimo profesinė sąjunga, Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga kartu su LR Seimo Darbo partijos frakcija.

Šiandien, liepos 9 d., memorandumo punktams pritarė ir pasirašė Mišri Seimo narių grupė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija bei frakcija „Tvarka ir teisingumas“.

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius spaudos konferencijos Seime metu pabrėžė, jog į šio memorandumo reikalavimus bus atsižvelgta derantis dėl šakos kolektyvinės sutarties.

Liepos pradžioje buvo inicijuotos derybos su Švietimo ir mokslo ministerija dėl šakos kolektyvinės sutarties, todėl pasak Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Eugenijaus Jesino, politikų palaikymas švietimo profesinėms sąjungoms tikrai yra svarbus.

Mišrios Seimo narių grupės seniūnė Rima Bakšienė džiaugdamasi profesinių sąjungų iniciatyva, išreiškė viltį, kad  memorandumą pasirašys ir kiti Seimo nariai, nežiūrint į tai, kokiai frakcijai jie priklauso.

Renginio akimirkos:

Memorandumo pasirašymas su LR Darbo partijos frakcija
 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2014-07-09 20:53:36 | Irmantui

O ką tarybose gali protingo pasakyti mokiniai tokiose mokyklose kaip progimnazijos, kai tarybos nariai (mokiniai) 12-14 metų?

2014-07-09 16:36:21 | Irmantas

Paaiškinkite, kodėl iš mokyklų tarybų norima ELIMINUOTI moksleivius? Tai gal jau ir jų mokyti nebereikia? Susirinkit, kavos išgerkit ir dar pinigų už tai gaukit:))))))

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.