Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pasiryžusi padėti švietimo bendruomenei (0)

2014 Liepos 16d.

Liepos 16 d. Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS) atstovai susitiko su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovais.

LVŽS  pirmininkas Ramūnas Karbauskis, papasakojęs apie jų vykdomą veiklą, tame tarpe ir švietėjišką, išreiškė atvirą ir aiškų norą bendradarbiauti su švietimo profsąjungomis. LVŽS atstovai tiki, kad tarp jų ir švietimo profsąjungų įmanomas operatyvus apsikeitimas informacija, o socialinių partnerių atsiradimas regionuose ypač padėtų vystyti bendradarbiavimą aktualiais švietimo klausimais.

LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius tikisi, kad bendradarbiaujant bus rastas būdas kaip kartu spręsti iškilusias problemas – švietimo bendruomenė bus ne tik išklausyta, bet ir suprasta, o taip pat padidės pasitikėjimas mokytojais.

Susitikimo dalyviai aptarė galimybę pasirašyti susitarimą bendradarbiauti.

Susitikime dalyvavo LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius, Panevėžio švietimo profesinės sąjungos pirmininkė Nijolė Staišiūnienė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Apanavičienė, LŠPS viešųjų ryšių specialistė Ieva Širvinskienė, LŠĮPS pirmininko pavaduotoja Laima Juknienė, LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, LVŽS pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas, Kupiškio rajono meras Jonas Jarutis ir Panevėžio miesto tarybos narė, LVŽS Panevėžio miesto pirmininkė Gema Umbrasienė.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.