Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Marijampolės švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas išrinktas Marijampolės savivaldybės trišalės švietimo tarybos pirmininku (0)

2014 Rugsėjo 23d.

Rugsėjo 22 d. įvyko pirmas Marijampolės savivaldybės trišalės švietimo tarybos posėdis, kuriame buvo patvirtinti tarybos nuostatai ir septynių mėnesių kadencijai trišalės tarybos pirmininku išrinktas Egidijus Milešinas, Marijampolės švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, pirmininko pavaduotoju išrinktas Valdas Tumelis, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Posėdyje taip pat buvo diskutuojama ir kitais klausimais:
1. Dėl švietimo įstaigų vadovų tarifinių atlyginimų koeficientų.
Profesinių sąjungų atstovai išreiškė poziciją, kad Marijampolės savivaldybės taryba, tvirtindama vadovų koeficientus, turėtų atsižvelgti į švietimo įstaigų darbuotojų tarifinius koeficientus (t.y. jei mokytojams nustatyti minimalūs koeficientai, tai ir vadovui minimalus, jei mokytojų koeficientai vidutiniai tai ir vadovui - vidutinis ir t.t.). Su šia išsakyta nuomone ypatingai nesutiko savivaldybės administracijos atstovas, motyvuodamas tuo, kad vadovų darbas yra labai sunkus. Prie šio klausimo nuspręsta sugrįžti gruodžio mėnesį.

2. Dėl dokumentų, kuriuos įstaigos vadovas privalo suderinti su profesine sąjunga.
Profesinių sąjungų atstovai informavo trišalės tarybos narius, kad beveik visose švietimo įstaigose pažeidinėjamas ŠMM ministro 2013-12-19 įsakymas Nr. V-1254 „Dėl švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, t. y. vadovai vien asmeniškai priima sprendimus tais klausimais, kurias įsakymu yra reikalaujama suderinti su profesinėmis sąjungomis. Po diskusijų buvo nuspręsta artimiausiame trišalės tarybos posėdyje  parengti rekomendacijas įstaigos vadovams ką ir kaip jie privalo derinti ir suderinti su profesinėmis sąjungomis.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.