Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (0)

2014 Lapkričio 3d.

Spalio 31 d. Panevėžio miesto savivaldybėje Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininkas Audrius Jurgelevičius ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS) pirmininkas Eugenijus Jesinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Sutartį pasirašęs LVŽS valdybos pirmininkas, Europos Parlamento narys Bronis Ropė akcentavo švietimo svarbą šalies gyvenime ir LŠPS bei LŠĮPS įtaką vykdomai švietimo politikai.

LVŽS atstovai tiki, kad šis bendradarbiavimas atves į naują Lietuvos mokyklą, kurioje gerbiamas mokytojas, saugiai, kūrybiškai ir inovatyviai mokosi mokinys, atskleisdamas visas savo galias ir savitumą, mokyklą, kuria didžiuojasi Lietuva. LVŽS dėkojo Panevėžio švietimo profesinės sąjungos pirmininkei Nijolei Staišiūnienei už iniciatyvą, energiją ir palaikymą.

LŠPS pirmininkas A. Jurgelevičius išreiškė viltį, kad bendradarbiaujant bus rastas būdas kaip kartu spręsti iškilusias problemas – švietimo bendruomenė bus ne tik išklausyta, bet ir suprasta.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.