Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Patvirtinta LMTA kolektyvinė sutartis (0)

2015 Vasario 12d.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) profesinės sąjungos prieš metus inicijuotos derybos dėl  LMTA kolektyvinės sutarties parengimo baigėsi, ir kolektyvinė sutartis 2015 m. pradžioje buvo pateikta svarstyti visiems LMTA darbuotojams.

Šią sutartį rengė Rektoriaus, prof. Zbignevo Ibelgaupto įsakymu sudaryta darbo grupė. Administracijos atstovai – prorektorė mokslo reikalams doc. dr. Judita Žukienė, LMTA  teisininkai Vytautas Chocha ir Rasa Žukaitė, profesinės sąjungos  atstovai – LMTA profsąjungos pirmininkė doc. Virginija Apanavičienė, pirmininkės pavaduotoja Aušra Varnelienė, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos, kurios narė yra LMTA profsąjunga, pirmininkas Audrius Jurgelevičius teikė pasiūlymus sutarties projektui ir derėjosi dėl jo nuostatų.

 Derybų sėkmei įtakos turėjo ir galimybė kartu su VU, VGTU, LEU ir VDA atstovais dalyvauti Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Socialinio dialogo aukštosiose mokyklose skatinimas”, koordinuojamo VU profesinės sąjungos, seminaruose, mokymuose ir apskritojo stalo diskusijose, kuriose dalyvius konsultavo profsąjungų darbo žinovai, advokatas  Aivaras Žilvinskas.

LMTA darbuotojus katedrų susirinkimuose su VU Teorinės fizikos ir astronomijos instituto nuo 2007 metų veikiančia kolektyvine sutartimi supažindino VU Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkė dr.Jelena Tamulienė.

Kolektyvinę sutartį LMTA bendruomenės atstovų konferencijai, vykusiai  2015 m. vasario 11 d. LMTA Didžiojoje salėje pristatė LMTA profesinės sąjungos pirmininkė  doc. Virginija Apanavičienė, kuri atkreipė dėmesį į tai, kad kolektyvinės sutarties nuostatos galioja ne tik profesinės sąjungos nariams, bet ir visiems darbuotojams.

Konferencijos dalyviai vienbalsiai patvirtino sutartį, kuri įsigalioja nuo pasirašymo dienos.

LMTA informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.