Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Darbo partija palaiko profesinių sąjungų reikalavimus didinti mokytojams atlyginimus (0)

2015 Rugsėjo 29d.

Antradienį Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis pareiškė, kad jo vadovaujama partija nepalaiko šiuo metu Vyriausybėje svarstomo kitų metų biudžeto projekto.

V. Mazuronis teigė, kad Darbo partija nuosekliai laikosi savo pozicijos – minimalios mėnesinės algos (MMA) pensijų, mokytojų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų atlyginimų padidinimas – tai yra pagrindiniai jų partijos prioritetai formuojant kitų metų biudžetą. Pasak jo, Darbo partija iki pabaigos laikysis savo pozicijos ir tol, kol nebus susitarimo koalicijos viduje, negalės palaikyti biudžeto projekto.

V. Mazuronis pabrėžė, kad MMA, pensijų ir mokytojų atlyginimų kėlimas yra ne tik pagrindiniai Darbo partijos tikslai, bet tai yra įtvirtinta ir Vyriausybės programoje. Pasak Darbo partijos pirmininko, tai įmanoma padaryti, kadangi Darbo partija yra pasiruošusi derėtis, ieškoti variantų kartu su koalicijos partneriais ir siekti maksimalaus pajamų padidinimo Lietuvos žmonėms. Priekaištus dėl Vyriausybės programos švietimo dalies nevykdymo ne kartą išsakė ir švietimo profesinės sąjungos.

Profesinės sąjungos teigiamai vertina tokį socialinių partnerių principingumą ir tikisi, kad Vyriausybės programa švietimo srityje bus įgyvendinta, atsižvelgus į bendrus Darbo partijos ir profesinių sąjungų siūlymus ir reikalavimus.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.