Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Pedagogai tesi savo pažadus ryžtingai siekti geresnių moksleivių ugdymo sąlygų bei didesnio atlyginimo (0)

2016 Vasario 10d.

Nepavykus bandymams susitarti su Vyriausybės deleguotu vicekancleriu Rimantu Vaitkumi dėl mokinio krepšelio padidinimo ir ilgalaikės pedagogų užmokesčio didinimo programos, visoms švietimo profesinėms sąjungoms nebeliko kito kelio, kaip tik ruoštis vasario 22 d. numatytam švietimo šakos streikui.
 
Vakar, vasario 9 d., vadovaujantis Darbo kodeksu, švietimo profesinės sąjungos atliko privalomą procedūrą – Lietuvos Respublikos trišalei tarybai pristatė klausimą dėl streiko švietimo sektoriuje, o šiandien, vasario 10 d., Lietuvos Respublikos Vyriausybei ir Švietimo ir mokslo ministerijai buvo įteiktas pranešimas apie būsimą streiką.
 
Vasario 15 d., 12 val., visos Lietuvos švietimo profesinės sąjungos nuo Katedros aikštės žygiuos į V. Kudirkos aikštę prie Vyriausybės, kur vyks mitingas. Šiame mitinge mokytojai Premjerui Algirdui Butkevičiui ir Vyriausybės nariams dar kartą pakartos savo reikalavimus ir nuogąstavimus dėl susiklosčiusios situacijos švietimo sektoriuje.

Planuojama, kad vasario 22 d. prasidėsiantis neterminuotas streikas bus pirmas, kuriame dalyvaus visos Lietuvos švietimo profesinės sąjungos.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti mitinge!


Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.