Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Prezidentės patarėjas: galimybių didinti atlyginimus mokytojams yra (0)

2016 Vasario 23d.

Galimybių didinti atlyginimus švietimo darbuotojams galima rasti ir dabar numatytame švietimo biudžete, sako prezidentės patarėjas Mindaugas Lingė.

„Pagal galimybes reikia didinti atlyginimus, ir tų resursų tikrai galima įžvelgti ir dabartiniame švietimo sistemos lėšų bendram katile, kaip efektyviau tas išlaidas panaudoti atlyginimų kėlimui, čia tikrai yra ir vadybinių, ir organizacinių dalykų klausimas“, - interviu „Žinių radijui“ sakė M. Lingė. Pasak jo, ciklais besikartojantys mokytojų streikai, yra tam tikras Vyriausybės veiklos įvertinimas. Tačiau, anot M. Lingės, prezidentė pabrėžia, kad visi keliami reikalavimai turi būti sprendžiami dialogo su Vyriausybe keliu, o keliami lūkesčiai dėl atlyginimų, turi atitikti valstybės galimybes.

„Valstybės galimybės yra ribotos, ir nereikėtų susifokusuoti vien į tą grupę, ir politikams, kurie garsiai rėkia, kurie garsiai šaukia, kurie pagrįstai galbūt reikalauja apginti savo interesus, bet valstybėje turi būti subalansuotas kompleksinis požiūris, yra kitų biudžetinių įstaigų, kurios taipogi turi gal net ryškesnes situacijas, toje pačioje socialinėje srityje, pavyzdžiui, socialiniai darbuotojai“, - kalbėjo prezidentės patarėjas. 


BNS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.