Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Derybos dėl švietimo šakos kolektyvinės sutarties artėja į pabaigą (0)

2016 Balandžio 1d.

Kovo 31 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM) vyko derybinis posėdis dėl šakos kolektyvinės sutarties, kurio metu buvo sutarta inicijuoti Švietimo įstatymo pakeitimą, įteisinant teisinę nuostatą, draudžiančią mokyklų, vykdančių bendrojo ugdymo programas, vadovams sulygti dėl papildomo pedagoginio darbo toje pačioje mokykloje, išskyrus atvejį, kai nėra būtino specialisto toje įstaigoje.

Daug diskusijų kilo dėl ilgalaikės pedagogų darbo užmokesčio programos, kadangi ministerija priešinosi šios programos punktų įtraukimui į švietimo šakos kolektyvinę sutartį, tačiau galiausiai buvo nutarta parengti ir nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. įgyvendinti pedagoginių darbuotojų (išskyrus mokslo ir studijų institucijų) darbo užmokesčio didinimo programą 2016-2020 metams, kurią patvirtinus, jos nuostatos bus perkeltos į švietimo šakos kolektyvinę sutartį.

Taigi, derybos dėl šakos kolektyvinės sutarties artėja į pabaigą, belieka aptarti kelis punktus ir galima tikėtis, kad iki gegužės 1 d., kolektyvinė sutartis bus pateikta Vyriausybei, kuri turi priimti sprendimą dėl šios sutarties pasirašymo.

Kitas posėdis numatytas balandžio 19 d.

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.