Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Dar vienas žingsnis vienybės link - žengtas (0)

2017 Sausio 30d.

Sausio 26 d. Kaune trečią kartą posėdžiavo jungtinė derybų grupė, kurianti būsimos organizacijos, veiksiančios susijungus LŠPS (Lietuvos švietimo profesinė sąjunga), LŠĮPS (Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga) ir LMPS (Lietuvos mokytojų profesinė sąjunga), įstatų projektą. Prieš tai darbo grupės posėdžiai vyko 2016 m. lapkričio 17 d. ir 2017 m. sausio 5 d.

Derybų grupės nariai, dirbdami pagal pačių patvirtintą darbo reglamentą, apibendrino ir atsižvelgdami į visų profesinių organizacijų tarybų narių pastabas bei siūlymus pakoregavo įstatų projektą, kuris buvo paruoštas pirmuose posėdžiuose.

Derybų grupės nariai atliko jiems skirtą užduotį ir paruošė galutinį būsimos organizacijos įstatų projektą, kurį perdavė LŠPS, LŠĮPS ir LMPS taryboms aprobuoti. Šis įstatų projektas bus svarstomas kiekvienos profesinės sąjungos tarybos posėdyje ir ne vėliau kaip kovo 15 d. – antrame bendrame LŠPS, LŠĮPS ir LMPS tarybų posėdyje. Bendrame visų profesinių sąjungų tarybų posėdyje derybų grupės nariai pristatys savo veiklą, taip pat numatoma patvirtinti galutinį įstatų projektą ir atlikti visas kitas procedūras, rengiantis naujos organizacijos steigiamajam suvažiavimui.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.