Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Projekto „Geresnis jaunų darbuotojų dalyvavimas sprendimų priėmime įmonėse“ konferencija Bukarešte (0)

2017 Gruodžio 11d.

Šiandien, gruodžio 11 d., Rumunijos sostinėje Bukarešte vyksta tarptautinio projekto jaunimui „Geresnis jaunų darbuotojų dalyvavimas sprendimų priėmime įmonėse“ konferencija.

Šiame renginyje Lietuvai atstovauja asociacijos „LPSK jaunimas“ nariai Alina Tankeliun, Ovidijus Čiapas ir Kauno švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Ieva Malaukytė.

„Visų Europos darbuotojų tikslai bendri. Dėl to turime būti aktyvūs ir vieningi: tiek jauni, tiek daugiau patirties turintys vyresni darbuotojai. Būtent apie tai diskutuojame šioje konferencijoje. Buvo atliktas tyrimas penkiose projekte dalyvaujančiose valstybėse  (Rumunijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Ispanijoje) ir pristatyti daliniai rezultatai. Žinodami realią situaciją, galime geriau suvokti, kur reikia judėti toliau“, – sako asociacijos „LPSK jaunimas“ valdybos narė I. Malaukytė.

Vienas iš šios konferencijos pagrindinių uždavinių – pagal naujausią informaciją preliminariai išgryninti patrauklius metodus, skatinančius jaunimo įsitraukimą į profesines sąjungas, taip pat didesnio vaidmens prisiėmimą tiek jose, tiek savose darbovietėse.

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.