Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Nuotraukų konkursas (0)

2018 Balandžio 10d.
 

KVIETIMAS

Konkursas #getup_project kviečia Europos Sąjungos šalių piliečius originaliose nuotraukose apmąstyti ir išryškinti švietime ir darbinėje veikloje susiformavusius lyčių skirtumų stereotipus, įsivaizduojant ateitį be lyčių nelygybės.

 

Trys nuotraukos, kuriose atsispindi trys iššūkiai:

#wasteoftalent (talento švaistymas)- Nuo pat ankstyvos jaunystės vaikų raidai įtakos turi aplinkos formuojamas stereotipinis požiūris į tikrovės reiškinius, kuris daugeliu atvejų trukdo jiems būti pačiais savimi. Stereotipai neturi užkirsti kelio žmogaus ambicijoms renkantis profesiją. Todėl socialinio darbuotojo ar kirpėjo profesijos pasirinkimas turi būti suvokiamas tiek pat svarbus, kaip ir mokyto, inžinieriaus, statybininko ar IT specialisto profesinės karjeros siekimas.

# genderpaygap (darbo užmokesčio skirtumas dėl lyties) - Moterų ir vyrų darbo užmokesčio skirtumas, tai skirtumo tarp vyro ir moters darbo užmokesčio, atsižvelgiant į darbo valandas, darbuotojo profesiją, išsilavinimą ir darbo patirtį, vidurkis.

# worklifebalance (darbo ir asmeninio gyvenimo dermė) - Tinkamas darbo (profesinės karjeros ir ambicijų) ir asmeninio gyvenimo poreikių (sveikatos, laisvalaikio, šeimos) subalansavimas. Požiūrį į lyčių vaidmenį gyvenime supa daugybė socialinių normų ir priklausomai nuo to, kaip organizacija mato idealų darbuotoją, klostosi skirtingas vyrų ir moterų požiūris į darbo ir asmeninių santykių balansą. Ir nors moterų vaidmuo darbo rinkoje vis auga, jos vis dar susiduria su problemomis derinant darbą ir asmeninį gyvenimą.

 

Dalyviai gali pasirinkti vieną ar daugiau temų ir atsiųsti daugiausia tris nuotraukas (viena nuotrauka - vienai temai), pridedant trumpą nuotraukos aprašymą.

KAS GALI  DALYVAUTI?

Norintis dalyvauti, turi būti pilnametis Europos Sąjungos šalies pilietis, turėti teises į pateiktas nuotraukas ir griežtai laikytis konkurso reikalavimų

 

TRUKMĖ

Pradžia: vasario 1 d

Pabaiga: balandžio 30 d

 

KAIP  DALYVAUTI?

Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip tris nuotraukas (po vieną vienai temai). Nuotraukos turi atitikti konkurso reikalavimus. Nuotraukos gali būti tiek spalvotos, tiek juodai baltos. Leidžiamas nuotraukos patobulinimas, fotomontažas ir kitos intervencijos,  didinant pateiktos nuotraukos impresyvumą. Dalyviai turi:

- išsiųsti nuotraukas ir kitą informaciją naudojant internetinę formą

- pateikti reikalaujamą informaciją

 

 

 

SUTIKIMAS SU TAISYKLĖMIS 

Dalyvavimas konkurse reiškia besąlygišką konkurso  taisyklių pripažinimą. Nuotraukos, kurios neatitinka konkurso nuostatams, bus atmestos.

Skaitykite ir atsisiųskite: konkurso nuostatai

 

 VERTINIMAS

Konkurso komisija vertins nuotraukas techniniu ir turinio (tinkamumo, naujovių ir efektyvumo) požiūriais. Fotografijų vertinimo kriterijai:

- vaizdo kokybė,

- pasirinktos temos / objekto suprantamumas,

- darbo novatoriškumas

- pasiūlytų vaizdų originalumas;

- "Instagram" tinklo auditorijos gauti  “patinka”  paspaudimai.

Konkurso komisija, kurios vertinimas yra neginčytinas, sudaryta iš profesionalių fotografų ir GETUP partnerių atstovų, remiantis šiais kriterijais, atrinks šešis laimėtojus (po du vienai temai). Vertinimas vyks balandžio mėnesį.

 

Apdovanojimas 

 

LAIMĖTOJŲ NUOTRAUKOS, KARTU SU PAVARDĖMIS BUS PLATINAMOS REKLAMINIUOSE STENDUOSE LIETUVOJE.

Konkurso komisijos atrinktos šešios labiausiai temas atitinkančios nuotraukos yra projekto "#Getup_project" ir šalių partnerių organizacijų reklaminės kampanijos dalis. Kampanija numato nugalėtojų nuotraukų pristatymą šalies miestuose ir miesteliuose, naudojantis spaudos bei institucinėmis priemonėmis ir socialiniais tinklais,  siekiant kuo labiau atkreipti dėmesį  į šias temas. Nugalėtojai pagal galimybes bus paminėti ar apdovanoti oficialių renginių įvairiuose Europos miestuose metu. Nuotraukos ir jų pateikimas visuomenei bus tarpusavyje susiję, siekiant  skatinti lyčių lygybę.

Užpildykite dalyvio formą internete http://www.getupproject.eu/photocontest/

arba parsisiųskite lietuvišką anketą, kurią kartu su nuotraukomis siųskite el.p. info@svietimoprofsajunga.lt

 

Nuotraukų konkursas, kurį remia GET UP partneriai - getupproject.eu

Italijos darbuotojų profesinė sąjunga (UIL), Italijos personalo valdymo profesionalų asociacija  (AIDP), Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS), Vietinės demokratijos agentūrų asociacija (ALDA), DIESIS, FORMA.Azione , WETCO, Maltos mokytojų sąjunga (MUT).

Remiant Europos Komisijai

 

Žymėkite @getup_project savo nuotraukose ir pridėkite grotažymę  #getup_project

 

 

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.